Sunduğumuz Web Sitelerin Özellikleri


SEO Uyumlu Web Siteler

EFUN web siteleri, arama motorlarının yüzlerce kriterine uymaktadır. Arama motorlarında üst sıraya yükselmek için size düşen tek şey değerli içerik üretmek olacaktır. Dilerseniz bağımsız SEO uzmanlarına danışabilirsiniz. SEO uzmanınıza seçtiği bir web sitesinin yönetim paneli yetkisini vererek incelemesini sağlayabilriiz.

Mobil Uyumlu Web Siteler

EFUN hazır web sitelerinin tamamı mobil cihazlara, masaüstü ekranlara ve tüm cihazlara göre optimize edilmiştir. Bu sayede hangi cihaz olursa olsun optimize şekilde çalışacak bir web siteye sahip olursunuz.

Optimize Edilen Kodlar

Web sitelerimiz; kod yapısı, gereksiz kodların eklenememesi ve gereksiz kodların temizlenmesi gibi özellikler barındırmakta olup tüm kodlar GZIP formatında sıkıştırılır. Böylece seo uyumlu ve hızlı bir web sitesine sahip olursunuz.

Fazlasıyla Alan

Her web sitesi için 1000 sayfa içerik ve 2500 dosya (resim, pdf gibi dökümanlar) ile sınırsız youtube videosu oluşturabilirsiniz.

Sınırsız Trafik İmkanı

EFUN Web Tasarım Platformu altyapısı, çok sayıda ziyaretçi ile kolaylıkla baş edebilecek şekilde geliştirilmiştir.

Optimize Edilen Resimler

Web sitenize eklenen tüm resimler, sıkıştırma algoritması sayesinde otomatik olarak sıkıştırılır ve web siteniz oldukça hızlı açılır.

Amazon Cloudfront Servisi

Amazon Cloudfront servisini kullanmakta olduğumuz için web sitesinde yer alan verileriniz oldukça hızlı bir şekilde kullanıcılarınıza ulaştırılmaktadır.

Benzersiz Sayfa Oluşturma

Her sayfada yer alan canonical meta yapısı sayesinde aynı sayfanın eklenmesi önlenir. Böylece arama motorlarının bir kriterini daha karşılamış olursunuz.

Otomatik Oluşturulan 404 Sayfaları

Sildiğiniz veya linkini değiştirdiğiniz bir sayfa otomatik olarak 404 sayfasına dönüştürülür. 404 sayfaları arama motorlarının önem verdiği kriterlerden birisidir.

Standart Yapıda Site Haritaları

Hazır web sitelerimizin site haritasının yapısı sitemap.xml şeklinde standart yapıdadır. Bu sayede web siteniz ve web sitenizdeki sayfalar oldukça kolay bir şekilde indekslenir.

Arama Motorlarına Uygun URL

Arama motorlarının kriterlerine uymayan URL seçimi yaptığınızda sistemimiz sizi uyarır ve buna izin vermez dolayısıyla SEO kriterine uygun olmayan işlem yapmanıza müsaade edilmemiş olur.

Kolay Yönetim Paneli

Web sitelerimizin yönetim panelinin içerisinde yer alan kolay yönetim paneli özelliği sayesinde hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan web sitenizi düzenleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medya İçin Otomatik Meta

Web sitenizde yer alan tüm sayfalar için sosyal medya paylaşımlarına özel otomatik meta etiketler oluşturulur.

Her İhtiyaca Uygun Web Siteler

Onlarca web sitesi şablonu arasından ihtiyacınıza uygun olan şablonu seçerek web sitenizi oluşturabilirsiniz.

Teknik Destek

Web sitenizi düzenlerken veya oluştururken yaşadığınız sorunlarda teknik destek uzmanlarımızın size en kısa sürede yardımcı olacağından şüpheniz olmasın.

BİZİ RAKİPLERİMİZLE KARŞILAŞTIRIN!

Hazır web sitelerimizi rakiplerimizle karşılaştırın

Rakiplerimizden üstün yönlerimizi incelemek için tıklayın.