Sıkça Sorulan Sorular


Web sitesinin özellikleri nedir?

EFUN web sitelerinin özellikleri saymakla bitmez fakat bu özelliklerin başında SEO uyumluluğu, gelişmiş trafik altyapısı, kodların iyi bir şekilde entegre edilmesi ve modüller gelmektedir. Tüm bu özellikler bir arada olduğunda web siteniz, çok daha iyi hizmet verecek olup daha çok kullanıcı veya potansiyel müşteri çekecektir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Domain (alan adı) hizmeti veriyor musunuz?

EFUN, içerik yönetim sistemi sayesinde web tasarımı yapmaya imkan sunan özel bir web tasarım platformudur. Bu sebeple de domain (alan adı) hizmeti vermemektedir ancak domain (alan adı) hizmetini farklı bir firmadan sağlayıp size özel olarak hazırladığımız web sitenizle entegrasyonunu bizler sağlamaktayız. Entegrasyon hizmeti ve domain (alan adı) hizmeti de fiyata dahildir.

Hazır web sitemi yayına aldıktan sonra içeriklerimi güncelleyebilir miyim?

Size özel tasarladığımız web sitesini yayına aldıktan sonra tamamen kendi isteklerinize göre içerik ekleyebilir ve eklediğiniz içerikleri de güncelleyebilirsiniz. EFUN web siteleri, domain ile birleşince yayınlanmakta ve yayınlandıktan sonra da sizin kontrolünüze geçmektedir. Yani web sitenizi istediğiniz zaman istediğiniz kriterlere göre düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Web sitelerinin yönetim paneli aracılığıyla web sitelenizi özelleştirmek oldukça kolaydır.

Hosting hizmeti sunuyor musunuz?

EFUN üzerinden satın aldığınız web siteleri için bir hosting hizmetine ihtiyaç duymazsınız. EFUN üzerinden satın aldığınız web siteleri, zaten EFUN sunucuları üzerinden yayınlandığı için herhangi bir hosting hizmeti almanıza gerek yoktur. Sistemimizde yer alan içerik yönetim sistemini hosting hizmeti olarak kullanabilirsiniz.

Kodlarımı entegre edebilir miyim?

EFUN web sitelerinde CSS, PHP ve Java gibi kodlar bulunmaktadır. EFUN web sitelerinde yer alan CSS kodlarınızı düzenleyebilirken PHP ve Javascript gibi kodları maalesef düzenleyemezsiniz. Bunun dışında isteğinize göre sıfırdan kod yazabilir ve yazdığınız kodları sonrasında entegre edebilirsiniz.

Web sitemi nasıl yayınlarım?

Bunun üzerine düşünmenize hiç gerek yok, biz halledeceğiz.