Hakkımızda


EFUN HAZIR WEB SİTE TASARIM PLATFORMU LOGOSU

Hiçbir bilgi ve tecrübeye gerek olmadan, herkesin web sitesi sahibi olmasını sağlayan EFUN, ilk olarak 2021 yılında kurulmuştur. EFUN olarak web sitesi kurmak isteyen herkesin SEO kurallarına ve mobil cihazlara uyumlu web sitelerine sahip olmasını sağlıyoruz.

Kullanıcılarımıza sunduğumuz en önemli özelliklerden birisi ise web sitelerin tamamen SEO uyumlu olmasıdır. EFUN olarak SEO uyumlu web siteleri tasarlıyoruz ve bu sayede sizlerin web sitesi ayarları ile hiç uğraşmamanızı sağlıyoruz. Sunduğumuz SEO uyumlu web siteleri sayesinde herhangi bir yazılım, sunucu ya da yedekleme işi ile uğraşmanıza gerek kalmaz ve direkt olarak sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Misyonumuz

Kullanıcılarımıza en güzel tasarımlara sahip olan web siteleri sunmak için çıktığımız bu yolda en büyük misyonumuz, uygun fiyata yüksek kalite anlayışına sahip olmamızdır. Web sitesi kurmanın ve kurulan web sitesinin SEO uyumlu hale getirilmesi ne denli zor olduğu oldukça açıktır. Bunun zorluğu üzerine maliyetler de bir hayli artmıştır. Tüm bu etkenlere rağmen ise EFUN, misyonunu gerçekleştirmek için uygun fiyatlı ve kaliteli web siteleri tasarlamaktadır. Yani en büyük misyonumuz, fiyat/performans içerikli web siteleri sunmak ve onları kullanıcıların isteğine göre tasarlamaktır.

Vizyonumuz

EFUN olarak gerçekleştirmek istediğimiz birçok amaç ve hedefimiz bulunmaktadır. En büyük vizyonlarımızdan biri ise kendimizi sürekli geliştirmek ve bu sayede her geçen gün müşterilerimize daha iyi hizmet vermektir. Yüksek kalite anlayışı ile çıktığımız misyonumuzu her geçen gün gelişmekte olan vizyonumuz ile birleştiriyor ve sektörün ileri gelen markalarından birisi olmak istiyoruz.

Uygun Fiyata Hazır Web Sitesi

EFUN, alanında uzman ekibi ile uygun fiyata hazır web sitesi oluşturmanızı sağlamaktadır. Sunduğumuz web sitesinin özellikleri, diğer web sitesi oluşturmaya yarayan sitelere göre daha iyi olduğu için bu alanda rakiplerimizden sıyrılmaktayız. Hazır web sitesi şablonları arasından kendi istediğiniz şablonu seçerek hemen hazır web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca size özel oluşturduğumuz web sitesinin yönetim paneli aracılığı ile size teslim edilen web sitesinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız da gerekmez. Modülleri takip ederek hayalinizdeki web sitesini tasarlayabilirsiniz. Takıldığınız noktalarda bize ulaşmanız yeterli olacaktır, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Dijital dünyada başarıya ulaşabilmeniz için SEO ve mobil uyumlu web sitesi satın almalısınız. EFUN'un oluşturacağı web siteleri SEO ve mobil uyumlu olup oldukça hızlıdır. Yüksek sayfa hızı skorlarına sahip olan EFUN web siteleri arama motorlarının istediği özelliklere sahiptir.

EFUN; dijital ortamda, yeni teknolojilere uyumlu ve ihtiyaçlara göre çözüm üreten web tasarım plaformudur. Var olduğu günden beri sağlam alt yapısıyla web sitesi çözümleri üretir.

Her sektöre uygun, şık, yaratıcı, ihtiyaca uygun ve SEO uyumlu web sitesi yazılımlarıyla dünyaya yeni bir pencere açılmasını sağlar. Yarattığı farklı tasarım seçenekleriyle kullanıcılarını hayallerinin ötesine ulaştırır.

Web sitesi içeriklerinde uyguladığı esnek tasarım yapabilme özgürlüğü ile kullanıcıya yaratıcı olma cesareti verir. Aynı zamanda farklı internet ortamlarında görünür olabilmenin en güzel yolu olan mobil uyumlu web sitesi ile verimli çalışmanın kapılarını açar.

Aynı zamanda EFUN hazır web siteleri, hızlı kurulumu sayesinde kullanıcılarının zamandan tasarruf etmesini sağlar.

EFUN, dijital ortamın bütün dinamiklerine hakim olmasıyla birlikte sağladığı hizmetlerle her zaman kullanıcı odaklıdır. Kullanıcıları için yaptığı her şeyi tutkuyla yapar ve güvenle sunar.

EFUN, SEO uyumlu web siteleri ile kullanıcılarının hedef kitlesine daha hızlı ulaşmasını sağlar ve dijital pazarda görünür olmasını kolaylaştırır. Ayrıca sunduğu mobil uyumlu web sitesi ile kullanıcılarının her an her yerde alıcılarına hizmet vermesini sağlar.

EFUN, kullanıcılarına sunduğu web sitelerinin ücretsiz denenebilmesi için 14 günlük deneme imkanı sunar. Bu sayede kullanıcılar, ihtiyacına uygun hazır web sitesi içeriklerini kendi sektörüne uygun hale getirebilir. Aynı zamanda özgün, yaratıcı ve yenilikçi içerikler üretmesini sağlar.

Ayrıca web sitesini oluştururken uyguladığı kodlama sistemi sayesinde yazılımı ile arama motorları optimizasyonu testlerine uygun hazır web sitesi hazırlar.

Güvenilir, yaratıcı ve alanında uzman ekibimizle SEO uyumlu web sitesi sektöründe lider olma amacını taşımaktayız.

EFUN, kullanıcılarının marka değerlerini arttırmasında yardımcı olduğu gibi sunduğu tek fiyatlı hizmet ile kullanıcılarının maliyetini azaltır.

Dijital ortamda var olmak için EFUN’u tercih eden kullanıcılar, yeni teknolojilere açılan bir web sitesi satın almaktadır. EFUN; hızlı iletişimi, çözüm odaklı yaklaşımıyla kullanıcısının her daim yanındadır.

Ücretsiz Web Sitesi

Rakiplerimizden sıyrılmamızı sağlayan bir diğer özelliğimiz de kullanıcılarımıza ücretsiz web sitesi kurma imkanı sunmamızdır. Sunduğumuz ücretsiz web sitesi kurma fırsatı sayesinde ilgili şablonlardan birini seçerek hayalinizdeki web sitesini tasarlayabilirsiniz ve 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz deneme esnasında her türlü modül ve özellikleri kullanabilir, sitenizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. 14 gün sonunda memnun kalırsanız da ödeme yaparak tasarladığınız web sitesini yayına alabilirsiniz.

Ücretsiz web sitesi oluşturma fırsatını tercih ederek ödeme yapmadan önce ne tür bir hizmet alacağınızı öğrenmiş olursunuz. Tasarladığımız web sitesini bir süre kendinize göre özelleştirerek kullanabilir ve 2 hafta sonra ödeme yaparak web sitenizi resmi olarak yayına alabilirsiniz. Bunların yanı sıra ücretsiz deneme esnasında sizden hiçbir kart bilgisi istemiyoruz. Yani deneme esnasında herhangi bir ödeme yapmayacak ve 14 günün sonunda aldığınız hizmetten memnun kalırsanız ödeme yapacaksınız.

Eğer sizler de ücretsiz bir şekilde web sitesi oluşturmak ve deneme yapmak istiyorsanız deneme talep formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizlere iletebilirsiniz.

Kısacası EFUN ile risk almaya hiç gerek yok.

Son olarak bir talep göndermeden önce web sitemizde yer alan şablonları inceleyebilir ve sonrasında denemek istediğiniz tasarıma karar vererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede deneme sürecinin başlaması çok daha hızlı ve verimli olacaktır.

Hazır web sitesi tasarımlarını incelemek için tıklayınız.

ücretsiz hazır web sitesi oluştur

ÜCRETSİZ DENE!