Web Sitesi Tasarımında Yapılan Hatalar

Web Sitesi Tasarımında Yapılan Hatalar

Web sitesi tasarımında sık yapılan hatalar doğru web sitesine neden bir türlü sahip olamadığınızı açıklamak açısından yardımcı olabilir. Günümüzde hobi veya iş amaçlı faaliyette olan pek çok web sitesi bulunuyor. Ancak bunların çok az bir kısmının alanında biliniyor olması sadece yaptıkları reklamlar ile ilgili değil. Özellikle web sitesi tasarımında yapılan hatalar hem arama motorları hem de kullanıcılar açısından sitenin geri planda kalmasına yol açıyor.

Yan Marka İçin Yeni E-Ticaret Sitesi mi Açılmalı?

Yan Marka İçin Yeni E-Ticaret Sitesi mi Açılmalı?

Günümüzde e-ticaret önemli rakamlara ulaştığı için markaların da ihmal etmemeleri gereken değerler taşıyor. Kimi markalar ise ana kuruluşları altında farklı alt markalar da içeriyor. Böyle bir durumda ise yan marka için yeni bir e-ticaret sitesi açmak öncelikleri bilmek gerekiyor.

E-ticarette SEO Neden Önemli?

E-ticarette SEO Neden Önemli?

E-ticarette SEO arama motorlarında üst sıralara çıkmak açısından önemlidir. Günümüzde e-ticaret ya da dijital alışveriş seçenekleri son derece gelişmiş durumda. Bu durum ise rekabete yol açtığı için internet üzerinden satış yapmak isteyen markalar da web sitelerinin öne çıkmasını sağlamak için SEO tercih ediyor.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

SEO, web sitenizin görünürlüğünü artıran ve size sıralama puanı kazandıran oldukça önemli bir çalışmadır. Google arama motorunda üst sıralarda yer edinmek istiyorsanız SEO hizmetleri almanız oldukça önemli bir süreci teşkil ediyor. SEO uyumlu siteler birçok açıdan farklı özelliklere sahip olan sitelerdir. Örneğin bu siteler son derece sade tasarım yapısına sahip, mobil uyumluluk esasına dayalı siteler arasında bulunuyor.

Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Web sitelerinin, müşterilerin dikkatini çekmesi için taşıması gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Müşterilerin satın aldığınız web siteleri ile yakından ilgilenmesi ve sık sık etkileşime girmesi için özellikle tasarımınızın çok iyi olması gerekmektedir. Bilindiği gibi bir web sitesinin taşıması gereken en büyük özellik, iyi bir tasarımdır. Tasarımı iyi olmayan web siteleri, müşteriler için ilgi çekici olma özelliğini kaybedecek ve bu durum da sitenin trafiğinin azalmasını sağlayacaktır. Bu noktada dilerseniz web sitesi tasarımı için bizlerden destek alabilirsiniz. Bunların dışında tabii ki iyi bir web sitesinin taşıması gereken özellikler sadece tasarım ile sınırlı kalmamaktadır.

Kurumsal Firmalar için SEO Uyumlu Web Site Önerileri

Kurumsal Firmalar için SEO Uyumlu Web Site Önerileri

Gelişen teknolojiyle birlikte internetin hayatımıza tamamen entegre olması, tüm sektörlerde olduğu gibi pazarlama sektörünü de derinden etkiledi. Dijital pazarlama, SEO uyumlu web site, kurumsal web sitesi, marka kimliği ve sosyal medya kavramları hayatımıza hızla girerek şirketlerin en çok önem verdiği konular haline geldiler. Bu yıllarda dijital pazarlamanın altın çağını yaşıyoruz desek herhalde yanlış olmaz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp